Kahraman Tazeoğlu – Yapamadık (Official Video)

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:12

Sevda öykülerinin usta kalemi Kahraman Tazeoğlu’nun seslendirdiği ‘‘Yapamadık’’ adlı şiir yayında!

© 2019 – Sound Horus – All Rights Reserved. Tüm hakları saklıdır.

Hayata sevdiğimiz insanların gözünden bakmaya başladığımızdan beri, kendimiz olmayı unuttuk. Yalnızca onlara göre şekillendirdik hayatımızı. O sevdi, biz sırf o seviyor diye onun sevdiği şeyleri daha da çok sevdik. Onda kendimizi bulmak isterken, tüm acı gerçekliğiyle onda benliğimizi kaybettiğimizi öğrendik, tabi çok sonradan…

Bütün bunlar yetmezmiş gibi birde zamana bıraktık her şeyi. Oysa hiç zamanı yoktu ve biz zamanın birkaç mutlu gününde geride kalmıştık. Uzun uzun sustuk. Yaşamayı, gülmeyi, mutluluğu tek bir gülüşünde kaybettik de onca geçen zamana rağmen, bir türlü kalp sokağımızdan onu kovamadık.

Sevdikçe sevilmemeyi, değer verdikçe zamanla bir daha değer vermemeyi öğrendik. Acılarımızla yaşamayı bile öğrendik de bir türlü unutmayı beceremedik. Sevdikçe öldük, öldükçe yine sadece dudaklarımızda adlarıyla dirildik.

Yeri geldi, kalbimizi paramparça ettiler.
Yeri geldi, varken bile bizi yok saydılar.
Kısacası bizi hiç ama hiç umursamadılar.
Biz ise yine de onlarsız yapamadık…

—————————————————————————————————————

Abone Olmak için: https://goo.gl/BcN47H

İnstagram ► https://bit.ly/2NVxJsY
Facebook ► https://bit.ly/2NYaX3F
Twitter ► https://bit.ly/2ETlrx9
Google ► https://bit.ly/2TEj76G
Platform ► https://www.soundhorus.com/

Bilgi & İletişim: kahramantazeoglu1@gmail.com

—————————————————————————————————————

Kahraman Tazeoğlu kimdir?
10 Ağustos 1969 yılında İstanbul’da doğdu. Tahsil hayatını İstanbul’da tamamladı. 80’li yılların sonuna doğru şiir yazmaya ve yazdıklarını bir defterde toplamaya başladı. İlk yaşadığı aşk deneyimi ve bunda yaşadığı hüsran önce şiir, sonra aşk romanları yazmasına vesile oldu. 1993 yılında Radyoculuk yapmak üzere mikrofon başına geçti. Yerel, Bölgesel ve Ulusal Radyolarda program yapımcılığı ve sunuculuğu, şiir programı, haber spikerliği ve Program Yönetmenliği yaptı.

2001 yılında ilk eseri olan ”Seni İçimden Terk Ediyorum” adlı şiir kitabını yazdı. Şiirle başladığı edebiyat yolculuğu, roman, deneme, hikâye ve çocuk kitaplarıyla devam etti. Başta üniversiteler olmak üzere pek çok kurum ve kuruluştan “Yılın Yazarı”, “Yılın Şairi”, “Yılın Radyocusu” gibi ödüller aldı.2003 yılında kısa adı ÜNKEP olan “Üniversiteler Arası Kültür Edebiyat Platformu’nu kurdu. Kısa bir sürede yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplam 72 Üniversiteyi aynı çatı altında topladı.

#KahramanTazeoğlu

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir